[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - תוצאות הבחירות לוועד אמא"י, כנס כאמ"י 2009

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 7:17 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 44 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוגוסט 23, 2009 2:38 am 
סמל אישי של המשתמש

עוד בעיה זה שאפילו אם האגודה מונה כ 100 חברים לא כל חברי האגודה זכאים להצביע (וזה דיי מציק, בעיקר להתחשב בזה שאני אחד מהם.... >_>)
חוץ מזה, הייתי נוכח בכנס מלפני מכירת הכרטיסים ועד לאמצע המחזמר בהצגה השנייה... שמעתי הרבה הכרזות אבל אפילו לא אחת על הבחירות... אבל יכול להיות שכן הכרזתם... מערכת ההכרזה הייתה חלשה מחוץ לאולם המרכזי ובתוכו חזקה מידי והפריע למתרחש בפנים (למרות שגם לא חזקה מספיק במקרה של נושאים חשובים יחסית כמו ההצבעה...)

בכל מקרה, לא הכל הולך חלק על ההתחלה, להבא תנסו לחשוב עד הסוף - הנבחרים נבחרו וזה שלא באו להצביע לא משנה מאיזה סיבה (אפילו שהיא דיי מוצדקת) לא אמור לשנות את תוצאות הבחירות... אם הועד החדש יחליט שעליו לקיים בחירות חוזרות על מנת "לאמת את הבחירות" בהצלחה לו D:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 23, 2009 7:21 am 

מה פרוטוקול ועד קרוב? מי החבר האחרון?

לגבי חברות של כבוד, אין ספק שאין עם זה שום בעיה שהרי אמא"י הוא גוף לא קיים שכל עוד אינו מועל, מותר לו לעשות הכל.
הבעיה היא אתית, זוהי יריקה בפרצוף לכל מי ששילם על חברות. לציין אותם לשבח זה טוב, יפה ומקובל אבל לתת להם מעמד של חברי ארגון בעלי זכות הצבעה זה מגוחך. הרי הקריטריונים למי תרם כמה ומי חבר בקהילה או לא הם כל כך אמורפיים. מי שרוצה להיות חבר מן הראוי שישלם כמו כל אחד ואחת מאיתנו, ומי שלא - שיסתפק בתודה ללא תגמול גשמי כמו כל אחד ואחת מאתנו.
למה לא לרדת מהעץ, להגיד סליחה טעינו, לשנות את מעמדם למצויינים לשבח ורטרואקטיבית לבטל את חברותם? כיוון שאינם חברי קהילה אין סיבה שהדבר יפגע בהם לאחר שיוסבר להם שהדבר אינו אישי.

אני רוצה לציין לטובה את יו"ר שגרירות סאנידייל בישראל שכששמעה את ההסתייגויות באסיפה הכללית הצהירה שהיא מסכימה ואינה מצביעה ואכן לא הצביעה.

אגב, קובי רובין חבר קהילה בדיוק כמו כל אדם אחר שאינו רואה אנימה ועדיין מעורה בה.

עוד אגב, מתי פגה תוקף חברותם? שנה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 23, 2009 8:39 am 

כעקרון רצוי מאוד לשנות את התקנון ולאפשר זכות בחירה לכל חברי הארגון. כמו כן רצוי לערוך את ההצבעה לאורך כל היום.

לאורי- אל תכעס על החברים, זה מה שנקרא דיבורים מהבטן. למשל אני ידעתי על השעה המאוחרת של הבחירות וזה שבמקביל יהיה מחזרמר. אבל גלוי שאם לא הייתי מועמד לא הייתי נשאר עד 22:00 בסמולרש. הייתי נוסע בשש וחצי (אחרי שכל החברים שלי סיימו את מה שהם תכננו והעברתי את ההרצאה). נוצרת הרגשה לא נעימה לגבי כל עניין ה"מצביעים רצויים". אבל אמרו לי כמה דברים מוזרים- למשל בזמן הפגישה, כך טוענת החברה שלי, היו הדלתות נעולות והושמו שומרים כדי שאנשים לא יוכלו להכנס לישיבה אחרי שהתחילה. היא לא נוטה לשקר ואם זה קרה זה מאוד מוזר, בהתחשב שרוב בעלי זכות ההצבעה לא היו בבונקר.

את כל הביקורת שהייתה לי אמרתי (יותר נכון צעקתי) כבר בפגישה, אין לי מה להוסיף ואני מקבל את תוצאות הבחירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 23, 2009 12:22 pm 

עומר, נושא התיקו בבחירות יוכרע ע"י ועדת ביקורת ויסגר בימים הקרובים, אל לך לדאוג.

בנוסף, עניין חברי הכבוד יבחן מחדש ע"י הועד בישיבה הבאה. אין טעם לכתוב אותם דברים שוב ושוב לאורך הפורמים

מייק - אתה באמת מרגיש נוח לכתוב כאלה ספקולציות? "אבל אמרו לי כמה דברים מוזרים- למשל בזמן הפגישה, כך טוענת החברה שלי, היו הדלתות נעולות והושמו שומרים כדי שאנשים לא יוכלו להכנס לישיבה אחרי שהתחילה. היא לא נוטה לשקר ואם זה קרה זה מאוד מוזר"
נראה לך?! לאחר שנכנסו מספר אנשים בטעות למרתף והפריעו למהלך הישיבה הושמו שני גופרים בכניסה ואמרו לכל מי שבא שמתקיימת בפנים אספה כללית. לא מנענו מאיש להכנס. חוץ מזה, הבחירות עצמן בכל נעשו במתחם האוכל.

בקשר ללו"ז כבר כתבתי [ולמען האמת, מתחיל להמאס עלי כל טחינת המים הזו שוב] שהוא פורסם בערך חודש לפני הכנס, לא קיבלנו עליו אפילו הערה אחת, ככה שלא חשדנו שתהיה בעיה. בפעם האלף, יכול להיות שטעינו. כן כן, גם אנחנו בני אדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 23, 2009 5:15 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 25, 2009 1:56 pm 

מתי נדע מי הוא המנצח של התיקו ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 25, 2009 4:04 pm 

עניין של ימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 03, 2009 3:36 pm 

כמה ימים ?!

הממממ ....... עבר דיי הרבה זמן כבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 03, 2009 10:32 pm 

אני אנסה לברר מה קורה בקשר לעיניין הזה, גם אותי זה מעניין מה קורה עם התיקו. העיניין כרגע הוא שאפילו חברי הועד לא יודעים מי התיקו אלא רק ארגון מד"ב אשר אמור לטפל בעיניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 04, 2009 12:58 pm 

מצטער על הדאבל פוסט,
בנושא התיקו, יו"ר ועדת הביקורת של מד"ב היה בחו"ל בתקופה האחרונה ולכן העיניין מתעקב טיפה, הנושא בטיפול ותשובה תגיע בהקדם האפשרי, כולנו רוצים לדעת כבר מי יהייה החמישי בועד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 07, 2009 3:17 pm 

למה הנושא הועבר בכלל לועדת ביקורת של האגודה? אני לא מוצא שום התייחסות למקרה שכזה בהסכם עם האגודה (או שהנוסח החתום העדכני ביותר הוא לא מה שהסתכלתי בו) ואם כבר ההתייחסות היחידה למקרה של תיקו (תקנון) אומרת שיושב/ת ראש האסיפה הכללית יכריע את התיקו.

דה פקטו נוצר מצב שמעל שבועיים אחרי הבחירות עדיין אין ועד נבחר.
לעומת זאת, למיטב הבנתי כבר התקיימה ישיבת ועד, ונשאלת השאלה, הכיצד? איך אפשר לקיים ישיבה מבלי לתת לכל חברי הועד זכות הצבעה ודיון?

בקיצור חברי הועד הנבחרים (ובעיקר סמדר, שאני תולה בה תקוותי באופן אישי), למה אף אחד לא זועק או מתעצבן על שטויות ממין זה ומתחיל להזיז את הגלגלים? ואם כן, למה האנשים בחוץ לא שומעים את זה?

וכמובן התנצלות מראש אם סעיף בנוגע לועדת הביקורת כן קיים (אנא פרסמו את ההסכם המלא שנחתם בין האגודה לאמא"י) ולא התקיימה ישיבת ועד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 07, 2009 9:13 pm 

הנושא הועבר לוועדת הביקורת כי חברי הוועד היוצא לא ידעו איך לפתור את סוגיית התיקו.
אמנם בתקנון כתוב שבמקרה של תיקו בהצבעה על החלטות ועד, יו"ר האסיפה מכריע, אך אין דין החלטות ועד כדין בחירות לוועד.
לכל הדעות, מדובר בהכרעה משמעותית הרבה יותר מהחלטה רגילה לה נדרש הוועד, ולכן פנה לעזרת ועדת הביקורת, שזה בדיוק תפקידה - לפתור סוגיות מורכבות שאין להן מענה ברור בתקנון.
אני מסכימה איתך שהנושא נגרר הרבה מעבר לזמן סביר, והסחבת הזו בלתי נסבלת בעליל.
האמן לי שאנחנו לא מקבלים זאת בהכנעה, וההסתייגות והכעס שלנו נשמעים היטב על-ידי הגורמים הרלוונטיים. עם זאת, ידינו כבולות, למרבה הצער, ואני מאוד מקווה שזה לא יימשך כך לאורך זמן.
למרות אי שביעות הרצון הרבה שלנו מאי ההכרעה של נושא חבר הוועד החמישי, אין שום הצדקה לכך שניתן לדבר להקפיא ולשתק את עבודת הוועד (החלקי, בינתיים) שנבחר בהכרעה ברורה. ישנם דברים רבים הדורשים טיפול והתייחסות, ודחיית הישיבה הייתה גורמת לנזק מיותר.
לאחר שתתקבל הכרעה, חבר הוועד החמישי ייקבל עדכון מלא ומפורט של כל מה שנידון באותה ישיבה, ויתקבל בשימחה רבה לתוך הוועד. אנחנו מעוניינים בהכרעה מהירה יותר מכל אחד אחר, כי אנו זקוקים לוועד שלם ומלא, שיוכל למלא את כל המשימות שעומדות מולנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 08, 2009 5:41 pm 

את אינך מוצאת טעם נפגם בקבלת החלטות ללא חבר הועד החמישי? למה להעביר את הנושא לועדת ביקורת (קרי אדם יחיד שנבחר כשבועיים לפני בחירות אמא"י וידוע כי הינו בחו"ל) ולא לועד האגודה או יו"ר האגודה? למה לא להודיע לשני המועמדים שבתיקו על מצבם ואולי הבעיה תפתר מעצמה? אם לא דוחים את הישיבות למה לא לספח אותם לישיבות הועד עד קבלת החלטה כדי שיהיו מעודכנים ויוכלו להביע את דעתם? למה לא לקחת את העניינים לידיים ולעשות משהו או לפחות לשתף אותנו בכל הדברים שרצים בפנים והחלטתם לא לישם ולהסביר למה לא לישם אותם, אנחנו חברי ארגון ומגיע לנו לדעת, שקיפות תעשה רק טוב לאמא"י ואני בטוח ששנינו מסכימים על כך. הדרך הטובה ביותר לגרום לחברי אמא"י להרגיש חלק מאמא"י היא בראש ובראשונה לשתף אותם, הרי הבחירות לאמא"י הן אך ורק שלהם ולכן אין פה עניינים שיש לשמור חסויים (ואם יש אז בקשה להסביר לנו למה).

***** ומרץ, זה כל מה שצריך בשביל להריץ כמה טלפונים ולסגור את הנושא הזה תוך יום אחד. אם באופן אופרטיבי לגבי בחירת חבר הועד החמישי או בבחינת העובדות והחלטה שהבחירות לא התנהלו כמו שצריך (אם אני לא טועה מצב של תיקו אמור להימנע כי התוצאות מפורסמות באסיפה הכללית באותו היום, אבל מאוד מאוד אפשרי שאני טועה) ושצריך ללכת לבחירות חוזרות.
את יודעת מה? אפילו מרץ לא מי יודע מה, ***** ותו לו. נותר רק לומר תודה לאל שנתברכת בנפח וצפיפות המגמדים את החלטות אמא"י לדורותיו.

ונשים לרגע בצד את הנושא הזה, מתי אפשר לצפות לפרוטוקול הישיבה שהתקיימה והאם הוא יהיה אינפורמטיבי וקונקרטי יותר מהקודמים לו? (הצהרות מעורפלות, צנזורה שלא לצורך, עיכובים שלא לצורך) לזה כן צריך קצת מרץ אבל מנסיון להעלות פרוטוקול זה עניין שלוקח שעתיים בהגזמה קיצונית (העמדת חברי ועד טורדניים במקומם על מנת להפכו לפומבי מרגע העלאתו לאינטרנט לא אמורה להוות לך בעיה, למרבה המזל הססנות וחוסר בטחון מתגשמים לרוב גם כחוסר עמוד שדרה ויכולת הנמקה ואם אין סיבה ממש טובה לא לפרסם, זוהי סיבה ממש טובה כן לפרסם)

וחוץ מזה, את אדירה, טוב שיש אוזן קשבת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 08, 2009 8:50 pm 
חבר ועד
סמל אישי של המשתמש

כן, מה באמת קורה עם סיכום הישיבה ההיא. S:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 08, 2009 9:39 pm 

עומר, בוא נעשה סדר בבלאגן, האמן לי שאין אדם הרוצה יותר לראות ועד שלם כמו שארבעת חברי הועד הנוכחיים רוצים. מכיוון שמי שנכווה ברותחין נזהר בפושרים, ועקב כובד ההחלטה, העברנו את ההחלטה לועד האגודה שראתה לנכון להעביר את הסוגיה לועדת ביקורת. נכון או לא נכון? זה כבר לא רלוונטי, זה עבר.

פרט לכך, כמובן וכמובן שדיברנו עם שני המועמדים שבתיקו, והנושא עדיין לא פתר את עצמו. הרשה לי לחלוק עליך כאן, אבל "*****" זה לא המרכיב היחיד שדרוש לפתרון הבעיה הזו.

בקשר לפרוטוקול, אתה צודק לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2009 9:26 pm 

קיבלתי ואני מתנצל על ההתלהמות. אני לא מסכים עם דרך הפעולה שננקטה, אבל זו באמת כבר בעיה שלי.
האם ידוע מתי המבקר חוזר לארץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 29, 2009 4:36 pm 

אני אעלה את הנושא שוב כי אני חושבת שחודש וחצי אחרי מגיע לציבור הבוחרים (חברי אמא"י) לדעת מי נבחר סופית לועד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 30, 2009 1:51 am 

נכון, אבל לצערנו אין עדיין תשובה סופית.
הנושא מפורט בסעיף הראשון של הפרוטוקול -
נתראה באסיפה הכללית של אמא"י באייקון 8-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 30, 2009 7:12 pm 

תודה סמדר :)
מאחלת לכם הצלחה באספה, לא אוכל להיות שם לצערי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 44 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.