[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - מועמד מספר 04 לוועד אמא"י, מרקוביץ' אורי

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ב' יוני 17, 2024 12:32 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 126 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 9:53 am 

1.אני לא מוצא שום סעיף שעברנו עליו

2.אם אתה חושב שהכתיבה שלי לא בסדר דבר איתי בפרטי (כבר שלחתי לך הודעה), כאן זה לא המקום לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 12:08 pm 

אני גם לא לגמרי מבינה איך משהו מפה התנגש עם התקנון, אבל נגיד.
ולשאלה שלי לחברי הוועד שהגיבו פה (זה בהקשר למועמד הזה): אם הכשלים של אורי באמת כל כך רבים כמו שציינתם, איך קרה המצב שהוא מנהל את כנס הקיץ? אני לא לגמרי מבינה, אם הוא באמת כל כך לא טוב בניהול, אז... מה הוא עושה שם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 12:17 pm 
מנהל מועדון אמא"י

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 12:20 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 12:40 pm 

תקנון הבחירות ידוע וחשוב.
עם זאת, יש דברים חשובים יותר, כמו מתן מידע אמיתי לבוחרים.
אם מתמודד מציג מידע חלקי אודותיו, בנושאים קריטיים להצבעה בעדו או נגדו, חשוב יותר שהמידע האמיתי ייחשף לציבור, אפילו במחיר פגיעה מסוימת בתקנון.

ולשאלתך, פינק-טופו, זה לא מקרי שיש ניהול ב-co לכנס הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 3:30 pm 

גל, זה לא העניין כאן. זה לא ש"הדיסק לא פעל במקרה" אורי טוען שהוא לומד ממקרים בדיוק אותה טעות קרתה עם דיסק און קיי באיקון. זה כבר מעבר לטעות, זו רשלנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 3:31 pm 
סמל אישי של המשתמש

סמדר, אני חייב לציין דעה אישית
שבתור מתמודדת לועדת הביקורת התקנון צריך
להיות חשוב לך יותר מהכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 3:52 pm 

אני חולקת עליך, ג'וני.
כחברת ועד יוצא, וכמועמדת לוועדת ביקורת, הדבר החשוב ביותר שצריך לעמוד לנגד עיניי הוא בחירתו של הוועד הטוב ביותר האפשרי,
שיוכל להיטיב עם הקהילה באופן המקסימלי, גם אם זה אומר שהאש תכוון כלפיי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 5:46 pm 

בעיניין התקנון אני נאלץ להסכים עם סמדר, אכן קורים מקרים שונים שבהם יש לחרוג מהתקנון שנקבע כל עוד זה לא עובר חוקי מדינת ישראל ועבירות פליליות.
אני בעצמי עבדתי השבוע בפסטיבל שיש כאן בכרמיאל כל שנה וכמובן יש תקנון כלשהו, אך למרות התקנון הברור דברים השתנו כל שעה בשל דברים כאלה ואחרים שקרו ולכן יש גוף מנהלתי שאם יש בעיה פונים אליו על מנת לדעת מה נכון לאותו רגע. דבר כזה גם כמובן קורה בכנסים שלנו ושם זה סגל הכנס.

אני בדעה שלבחירות שנה הבאה יש להקים קבוצה של 2-3 אנשים שיהיו אחראים עלה בחירות לא מבחינת פרסום אלא מבחינת ניהול פורום בחירות, התקנון שלו ואישור הודעות וכך הם יקבעו מה קורה. כמובן עם ועדת הביקורת יהייה אפשרי לבדוק שאכן אף מתמודד לא יוצר איתם קשר על מנת שהם יפעלו לטובתו.

בנוגע לאורי, אני מודע לחלק מהתקות וחלק מהדברים אכן אחת הבעיות שדברים לא עלו בזמן וזה שהם עולים עכשיו מציב את שני הצדדים במצב רע...
המצלתי לאורי בפרטי ואני ממליץ את זה כאן ואני אמליץ על זה גם לועד החדש, בכל אירוע בין עם הוא קטן או גדול לנהל יומן לאותו אירוע או לחלק לכל אחד דפים שבהם יכתבו כל פעם מה עושים ואיפה, אפילו לחלק בכנס למשל דף לכל עמדה של מתנדבים.
דוגמא - המצאה של הרגע:
להב - 9:45 - התייצבתי בעמדת דוכן אמא"י שם אני עובד
להב - 10:21 - קורל הגיעה לדוכן והביאה דפים נוספים להרשמה לחברות באמא"י
...

דבר כזה יכול קודם כל לעזור לועת הביקורת כשהם רוצים לבקר דברים וכשיש בעיות
דבר נוסף זה מראה את הדברים בצורה הכי נכונה ומה קרה מתי

אני מציע להתחיל עם העיניין כבר בכנס הקרוב ולראות איך מסתדרים עם זה.
אפשרי כמובן להתחיל עם זה כבר בימים אלו על מנת כשמגיעים לישיבה בנוגע לכנס כל אחד שמגיע יכול להראות לסגל בדיוק תמונת מצב מה קורה ומה נסגר בלי לשכוח כלום ואפילו אם הוא לא יכול להגיע לאותו מפגש אפשרי תמיד לסרוק או לפקסס וכך המידע עדיין יועבר לישיבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 6:59 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 8:34 pm 

"נשמע לי מוזר שלכל אירוע מביאים גיבוי (בכל המסיבות עד עתה, הן שלי והן של מפגשהם, הובאו לפחות 3 מקורות שונים של גיבוי, שלא לדבר על תכנים של כנסים) אך לאירוע בסדר גודל יחסית קטן"

צרך להתחיל לקבוע נהלים ברורים בנושאים שונים על מנת למנוע מדברים כאלה לקרות שוב ולא משנה על ידי מי.
למשל:
- גיבוי של מידע יעשה על לפחות 2 דיסקים
נהלים לכנסים למשל:
- כשקובעים שמביאים X מחשבים תמיד יש לדאוג לעוד מחשב נוסף
- תמיד יש לדאוג שדייברים ותוכנות חשובות יהיו מותקנות על כונן חיצוני (אפשרי בתכנולוגיית U3 או איכ שלא קוראים לזה) כמובן לדאוג לגיבוי
- לדאוג שהתקנות של דרייברים ודברים חשובים יהיו זמינים
אפשרי למצוא עוד...

ברגע שיש נהלים לא יהייה מצב של "לא לקחתי בחשבון", "לא חשבתי שזה יקרה", "זה היה חדש"...

למרות שזה הנושא לדבר עלא ורי ולשאול את אורי שאלות. רק מביאים בעיות במקום גם להציג דרכי פתרון למניעת דברים כאלה בעתיד כי דברים כאלה יכולים לקרות גם לאנשים אחרים...

לירון, אפילו אם האחריות הייתה של גל, כן היה צורך לוודא שיש גיבוי ליתר ביטחון. מספיק שדיסק-און-קיי, CD או כל כונן נייד עבד בטעות על יד שדה מגנטי והוא נהרס יחד עם כל המידע שבו...
מה שכן יש לומר לטובתו של אורי באותו אירוע, זה שעל מנת שמי שבא לאירוע כן יהנה למרות התקלות הטכניות הוא שילם על כולם מכספו האישי, כך שהוא כן לקח על עצמו אחריות אישית לדעתי לבעיות שקרו אם בגללו ואם לא. אי אפשר להסתכל רק על הבעיות והדברים הרעים, לכל מטבע יש שני צדדים. לכן אפשרי לפתח באורי את הדברים שהוא כן טוב בהם וכן הועד היה מרוצה ממנו בשנה הזאת, אני בטוח שיש משהו כזה. למשל אורי בעל ניסיון ומכיר את הארגון טוב, כך שהוא יכול לתרום בידע לגבי הארגון.
זה משהו שיהייה צורך לעשות עם כל חבר שיהייה בועד. לראות מה מתאים אחד ועם זה לעבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 9:30 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 9:52 pm 
מנהל מועדון אמא"י

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 10:48 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 11:07 pm 
מנהל מועדון אמא"י

לכן התחלתי ואמרתי שהחוק הופר.
ומצד שני שאי אפשר לנהל בחירות עם החוק הזה.

זה הכל - זאת לא סתירה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 11:14 pm 

...יצאתי מהשיחה הזאת מבולבלת עם אקסטרה צ'יז.

אני מאשימה את השעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 11:33 pm 
סמל אישי של המשתמש

להב, בנוגע לרעיון שלך ליומן כנסים, תרשה לי להגיב בצורה שלא תעליב
הוא לא יעיל בעליל ! (אה... יצא לי חרוז. נהייתי אורן. P=)

אני לא יודע בכמה כנסים יצא לך לקחת חלק בתפקידים כאלה או אחרים
או כמה טוב אתה ביצעת אותם, ולמען האמת בסוגייה זו זה גם לא ממש
משנה, אני יכול להגיד לך מנסיון של כנסים קודמים שזה ממש לא משנה
לאף אחד מי עשה מה ובאיזה רגע ויותר מזה שזה ממש יפריע לאנשים
שבאמת עושים את עבודתם לעבוד אם הם יצתרכו לנהל יומן שכזה !
ובכלל... האם אתה שופט לקבוע מי עבד יותר או פחות לפי יומן שכזה !? >_ >

תרשה לי להשתמש בדוגמא מאוד מאוד עדכנית מהכנס הקרב ובא עליינו
לטובה, בחודשיים האחרונים, כמעט ולא היה לי מה לעשות... יצרתי קשר
עם מספר אנשים, שלחתי כמה מכתבים, אבל לא ממש יצא לי לעשות יותר מדי.
השבוע התחיל העומס ! חודש לפני הכנס ! לחתום לחוזים ! להתמקח עם סוחרים !
לשווק הצעות ! להיתקל בבעיות ! למצוא פתרונות ! לגייס מתנדבים !
לתדרך מתנדבים ! למצוא ספונסרים ! לקצץ תקציבים ! ולא חסר דברים...
ובשבוע של הכנס אני ישקיע את מירב המאמצים בהקמה, ואת מירב המאמצים בפירוק,
ואם העבודה שלי תיהיה ממש ממש טובה
(שסיכויים מעטים שהיא תיהיה כזו פשוט כי אין דבר כזה שלמות)
אז אני בקושי ירים אצבע בכנס ! זוהי טבעה של העבודה שלי בתור א.טכני.

אז האם אני מזלזל או כושל בגלל שאני לא עושה כלום במהלך הכנס ?

אני יכול להגיד לך שבזכות הפקת לקחים מכנסים קודמים, עבודה קשה,
וחשיבה יצירתית... הצלחתי לחתוך סכום נכבד מהסכום הנדרש לתקציב טכני
בכנס, וכמו כן להגיע לרמת סדר מדוקדקת כל כך שאין איש בסגל של הכנס שלא
יודע מה הוא צריך, מה הוא מקבל, ומעל הכל... שאם יש ספק, אז אין ספק כי
מובטח לו שאני אדאג לו מא' ועד ת'.

אותי לא מעניין מי עשה מה ובאיזה הקשר, אני מאמין בהכנה נכונה, בעבודה קשה,
בהתמקצעות של אנשים (איש איש בתפקידו), בסיכומים, בהפקת לקחים ומעל הכל...
במבחן התוצאה ! ואם לצורך העיניין עשינו כנס שבו היה לדוגמא קריוקי, והקריוקי כשל
כי א. ב. ג. אני רואה בכך כישלון אישי שלי בתור א.טכני ובתור חלק מהסגל. כך למשל
לא פחדתי לציין שבהארוקון היו כשלים טכניים, גם אם הם נגרמו כתוצאה ממעשים
של אנשים אחרים מבחינתי זה כישלון אישי שלי כי לא דאגתי למנוע את אותם המעשים.

מספר נקודות למחשבה בשביל כולם. תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 30, 2010 12:11 am 

אירוע קראוקה
לאירוע זה לא יכלתי להגיע, אבל התקשרתי לברר איך היה.
אחרי שיחה עם ג'וני (ויתקן אותי אם אני טועה, כמוסכם (: ) להבנתי - ברגע שהתגלה שאין קבצים, עזבת את המקום.
הפתרון שבחרת לבעיה היה ללכת להביא את הקבצים מחדש, בלי להשאיר אחריך תכנית מה עושים.
אני לא אוהב לשחק ב"מה אם", אבל איך שזה נראה - אם אור וג'וני לא היו שם, האירוע היה מסתיים באותו הרגע.

אייקון
לאייקון הוזנקתי מהרגע להרגע, דחוף, כי יש בעיה עם פריטה.
הגעתי במיוחד ושרפתי לא מעט זמן על התרוצצות בין בנקים (הידעתם שלבנקים אין עצי כסף קטן?), רק כדי לגלות שכל אותו הזמן הסתובבת באייקון עם חברים.
לאחר ברור שעשיתי אחרי זה, הופתעתי לשמוע שזו הייתה אחת המשימות שלך ובסופו של דבר הקפצת אותי כדי לעשות את העבודה השחורה שלך.

הארוקון
אשמח לתקן את אי הדיוקים שלך בשיחה פרטית.
אם אתה חושב שתפקיד עוזר המנהל הוא לשבת בחדר סגל במשך כל הכנס, אני מאמין שאין צורך להרחיב.

אזהרות
"למה אני חושב שדברים אלו לא יחזרו? התשובה הראשונית תהיה וועדת ביקורת - קשה לי להאמין שוועדת ביקורת כלשהי תאפשר לאזהרה לעבור בלי שתאמר."

השאלה הייתה למה שאתה לא תחרוג מהתנהגות תקינה שוב.
התשובה הראשונית שלך היא באמת "כי עכשיו לא יעבירו את זה על סדר היום" ?

באופן כללי,
התגובה שלך מלאה בהתחמקויות והגמשת המציאות. (ושוב, אשמח לתקן אותך בשיחה פרטית)
לא הגיע הזמן שתפסיק לשחק בפוליטיקה ותתחיל להצמד לעובדות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 30, 2010 9:10 am 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 30, 2010 9:54 am 

לירון, אני יודע שאת לא תוקפת אף אחד והשאלה שלך הייתה במקום. אני אומר רק שבכל מקרה אפילו אם האשמה הייתה של גל, אורי עדיין הריה צריך לבדוק ולברר איתה אם יש גיבוי.

מן הרואי או שלא זה נתון להחלטת אורי זה הכסף שלו, בכל אופן זה שהוא נתן לאנשים להכנס חינם על מנת שיוכלו להנות מהאירוע למרות התקלות זה כבר מראה על איזו אחריות.
לא אמרתי שבגלל זה צריך לסלוח לו, אבל זה אכן כן משהו שבא לזכותו והוא מודע שהיו כשלים שלא היו אמורים להיות

ג'וני, היומן לא בה להראות מי עבד יותר ומי פחות זאת גם לא הכוונה, אפשרי גם שכל אחד יכתוב אותו בסוף יום או בכל שעה מה היה שם. הדבר יסתברר כיעיל או שלא רק לאחר שמנסים.
בצבא, בהמשך שרותי הצבאי, התחלנו לעשות את זה וכך נמנעו הרבה תקלות ודברים לא ברורים של מה היה במיוחד כשאנחנו רצינו לברר כשל שהיה או מאיפה תקלות נבעו.
לא צריך לכתוב כל שניה מה קורה אלא דברים עיקריים וחשובים.
לנסות דבר כזה לא יכול להזיק, מקסימום רואים שזה באמת לא מסתדר ואפשרי להפסיק עם זה.
בעקרון אתה יכול גם עכשיו להתחיל לכתוב אחרי שיחה או חתימה על משהו "ג'וני - *שעה* - עשיתי..." (בלי פירוט כלשהו) ברגע שרוצים לראות איפה נבעה תקלה אפשר להסתכל על היומן שנהלת ולראות אם התקלה נבעה ממשהו שלך או משל מישהו אחר.
למשל בנושא של אלעד מישהו אמר שקורל התקשרה אליו בכנס כ20 פעמים ולא תפסה אותו, אלעד אמר שהוא ראה שהיו 3 שיחות שלא נענו או משהו כזה. אם היה יומן כזה היה ניתן לבדוק מי צודק ובאמת כמה זמן היה הכשל התקשורתי עם אלעד. ברור שהיומן לא בא לתפוס על דברים כאלה אלא על דברים גדולים כמו, דוגמא:
הגברה בחדר הרצאות לא עבדה במשך שעה שלמה ואף אחד לא ניגש לטפל. - ואז מתחילות השאלות בנושא איך זה קרה ששעה שלמה זה לא היה תקין ואיפה הקשר נותק ולמה...

ברור גם שאם עושים יומן כזה ביום הכנס עצמו, זה בא לבדוק את ההתנהלות בכנס עצמו ולא לפני כן או אחרי כן שבשני המקרים יש הרבה אנשים שמשקיעים המון מזמנם ועובדים.
אני כרגע רק מציע לנסות את הרעיון ולראות אם באמת הוא יעיל או שלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 30, 2010 4:13 pm 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 30, 2010 5:28 pm 
סמל אישי של המשתמש

להב, היומן פה הוא לא האישו, כפי שאמרתי כן יש בעיה בלעשות אותו...
לי באופן אישי זה יפריע אם אני אצטרך לחשוב על יומן מטופש בזמן
שאני עובד, וכך גם לעוד הרבה אנשים.

בשורה תחתונה אחרי כל פרוייקט מתבצעת הפקת לקחים ! וכבר מתחילת
השנה התחיל נוהל חדש שבו בסוף כל ארוע כל בעל תפקיד אמור לרשום
לעצמו את הפקת הלקחים שלו (כדי לא לשכוח) ואז בשיחת סיכום כולם
מעלים את טענותיהם ומרכזים את הכל ביחד.

הצורה הזו היא מאוד יעילה ומכסה את ה-כ-ל !

זו שיטה שהוכיחה את עצמה באירגונים גדולים וחזקים מאיתנו
והבעיה העיקרית שקיימת אצליינו מבלי לתמוך או לצאת כנגד
אף צד כזה או אחר היא שחלק מהאנשים פשוט לא יודעים
לפעול על פי השיטה הזו בצורה נכונה ו/או שיש להם אינטרס
להציג את הדברים לא כפי שהם היו.

אתה רוצה לדעת למה צד אחד אומר ככה וצד שני אומר אחרת ?
אני באמת צריך להסביר לך ? אני בטוח שאתה לא תמים ואתה יודע
טוב מאוד שאם יומן או בלי יומן רוב בני האדם הם אינטרסנטים ולכן
גם אם יהיה יומן כזה כל אחד תמיד "ימשוך" את היומן לכיוון שלו ובסוף
אתה תצא עם יומן אחד שאומר שניסו להשיג מישהו 20 פעם ויומן אחר
שאומר 3 פעמים... וזה לא משנה !!! כי העובדות בשטח לא צריכות
לרדת לרמת פרטים קטנים כל כך, העובדות הן שניסו להשיג מישהו
והוא לא ענה ? כשל ! מסיבה כזו או אחרת לא היה טכני ? כשל !
היה חוסר תיאום בין אדם כזה או אחר ? כ - ש - ל.

ובסופו של יום, אתה לוקח את כל הכשלים האלה ורושם אותם.
מה קרה ? למי קרה ? מתי קרה ? ולמה ואיך קרה ש...?
ומי שיודע לעשות הפקת לקחים חכמה בפרוייקט הבא לוקח
את אותן רשימות מסכמות מול העיניים ואומר:
"או.קיי... בקריוקי האחרון היה כשל טכני בגלל שאספנו את
הציוד שעתיים לפני הארוע ובגלל שניסינו לחסוך בעלויות
ולהשיג ציוד דרך קשרים אישיים, אז בקריוקי הבא אני אוודא
שהציוד יהיה מקצועי ומוכן לאיסוף כבר בבוקר האירוע ומוקם
במקום האירוע שעה וחצי לפני !"

וככה הדברים יפעלו בצורה מעולה,
רק חבל שעד עכשיו (ואולי גם עכשיו) היינו רחוקים מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 31, 2010 1:37 am 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 31, 2010 2:01 am 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 31, 2010 2:41 am 
מנהל מועדון אמא"י

אם כבר דמוקרטיה:
בדמוקרטיה יש הפרדת רשויות. לצורך העניין, ההכרעה לגבי התנגשות זכויות שמורה למערכת משפט.
באמא"י אין הפרדת רשויות ולכן ההכרעה פה אינה ודאית. מה גם שאדם יכול לעשות דין לעצמו.

אז בבקשה לא להעליב פה אנשים על הידע שלהם בדמוקרטיה, זאת לא תחרות.

הועד החדש צריך להשקיע פה הרבה עבודה כדי שלאנשים כמוני לא יהיה על מה להתלונן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 126 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.