[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - מועמד מספר 05 לוועד אמא"י - בוך קורל

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ו' מאי 03, 2024 5:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 41 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יולי 18, 2010 12:52 am 
סמל אישי של המשתמש

שם: קורל בוך

רזומה
התנדבות בסגל הכנסים הבאים, אשר בחלקם איישתי את התפקיד א. דוכן אמא"י, ובחלקם הייתי אחראית על הכספים:
אירוע ההשקה של אמא"י, כנס קיץ 2008, פורים 2009, כאמ"י 2009, אוטאקו-קון חנוכה 2009, הארוקון 2010, וכן כנס הקיץ הקרב באנקה סאי - כאמ"י 2010.

ניהול אירוע פריחת הסאקורה 2010 בגן הבוטני בירושלים.

חברת וועד לשנת 2009-2010.

מצע
את תחילת דרכי באמא"י התחלתי בתור מזכירת הארגון, ללא חברות בוועד עצמו. במסגרת תפקיד זה הייתי א. דוכן אמא"י-מודיעין בכנסים שונים, ניהלתי את כתובת המייל של החברים, אשר דרכה אירגנתי את רשימות החברים, שלחתי עידכונים חודשיים ועניתי על שאלות שנשלחו למייל זה.

בהמשך, לאחר שהתנסתי בתפקיד ע' כספים בכנסים הבאים לאחר מכן והרגשתי כי אני רוצה להיכנס לארגון ולחזק אותו מבפנים, התמודדתי בבחירות לוועד לשנת 2009-2010, וכך נכנסתי לשנתי הראשונה בוועד.
בשנה זו התנסתי בניהול האירוע הראשון שלי - אירוע פריחת הסאקורה, אשר זכה לתודות רבות מצד הנהלת הגן הבוטני.
כמו כן, את עיקר מאמציי השקעתי במיסוד שני גופים אשר היו חשובים לי מאוד למען פעולה תקינה ונכונה של ארגון השואף לעצמאות: הקמת גזברות נפרדת לארגון, והמשך חיזוק מאגר החברים של אמא"י.
גזברות:
במהלך החודשים האחרונים פעלתי רבות לעצמאות כלכלית של הארגון, הכוללת הקמת חשבון בנק נפרד מזה של האגודה הישראלית למד"ב ולפנטסיה (אגודת האם שתומכת בנו), וניהול כספים שוטף של הארגון, הכולל הכנת תקציב שנתי, ניהול הכספים של כלל האירועים במסגרת הארגון, ופיקוח על ההוצאות שוטפות.
חברי אמא"י:
לאחרונה הוחלט בוועד לשנות את המבנה האירגוני של חברי אמא"י, בעקבות המצב הקיים, שפשוט לא התאים לאופי הקהילה שלנו. את השינוי הוביל יו"ר הוועד הנוכחי, אמיר כהן, ואני ממשיכה בפועל את הרעיון, משום היותי מזכירת הארגון ואחראית על חברי אמא"י. את תוצאות השינוי תוכלו לראות כבר בכנס הקרוב.

ברצוני להמשיך ולכהן כחברת וועד על מנת לחזק אף יותר את שני הגופים אותם לקחתי תחת אחריותי. ארצה להמשיך לכהן כגזברית הארגון גם בשנה הקרובה, ולחנוך אחראי כספים חדש לכנסים הבאים.
בנוסף, ארצה להמשיך ולפקח על המבנה החדש של חברי אמא"י, משום שזהו הליך שעליו אני עובדת בימים אלו, וחשוב לי שיצא לפועל כמו שצריך כבר מכנס קיץ הקרוב. כמובן, ארצה לשתף פעולה עם המזכיר הבא של הארגון, ולדעת שממשיך דרכי בתפקיד זה יעשה זאת על הצד הטוב ביותר, ושאוכל לעזור לו בכל שאלה.

אשמח לתרום מהידע אותו צברתי במהלך השנים האחרונות לוועד החדש שיבחר.

מקווה לראות אתכם בבחירות,
קורל בוך,
גזברית אמא"י.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 23, 2010 12:38 pm 

טוב סוף סוף יש תחרות בבחירות לועד
ולא מעניין פה מספיק.

ככה -
הועד מורכב מ5 חברים, כרגע יש קרוב ל10 מועמדים.
את/ה כבר מן הסתם יודע/ת שכרוכה בעניין לא מעט עבודת צוות -
את מי היית רוצה לראות איתך בועד?
את מי -לא- היית רוצה לראות איתך בועד?

קח/י את זה לאן שתרצה/י:
אילו כישורים חסרים לך ומי יכול להשלים אותם.
את מי אתם מכירים וסבבה לעבוד איתו.
עם מי עבדתם ונכוותם.
מה אהבתם במצעים האחרים, מה לא.
וכו, וכו

קדימה, תנ/י בראש (:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 4:05 pm 

עקב ההודעות האחרונות שראיתי, אני רוצה להדגיש מספר דברים לגבי קורל:

קורל תפקדה בשנה האחרונה כגזברית אמא"י, היא קיבלה את הגזברות כמוסד מפוזר, קיים למחצה, ולא מתפקד בעליל. קורל לקחה את הבלאגן הזה, והפכה אותו לגוף המתפקד ביותר של אמא"י, לאחרונה הפרדנו את חשבון הבנק שלנו מהאגודה למד"ב ופנטזיה, הצעד הזה לא היה יכול לקרות אילולא קורל (למעשה, אני חושב שהתחייבנו שקורל תשאר גזברית לתקופה של כשנתיים).

קורל עושה עבודה מושלמת בכל מישור ומישור, מהחזרי הוצאות שונים ועד תשלום לספקים. אני לא יכול לתרא שום ועד שיסתדר בלעדיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 4:49 pm 
סמל אישי של המשתמש

אני מסכים אם מה שאמר אמיר, קורל אכן עשתה עבודה מצויינת
בנושאי הגזברות ואכן הביאה את האירגון למקום פיננסי מצויין.

אם זאת, מהפעמים שיצא לי לפעול עם הועד הנוכחי שמתי לב
פעמים רבות למקרים בהם נגזרו גזרות תקציביות של קיצוצים
ו/או אי אישורי תקציבים על חשבון הקהילה וזאת כדי באמת להביא
למצב של קיצוץ בהפסדים ו/או הקמת החשבון של האירגון.

מה שהייתי רוצה לדעת זה האם בתור חלק מהועד החדש תתמכי
בהשארת הסטאטוס קוו והשיטות שננקטו עד היום בשביל לחסוך
בתקציבים או שתנסי לחשוב על פיתרונות יצירתיים חדשים שמצד
אחד יאפשרו לשמור על תקציבים ולקצץ בהפסדים ומצד שני יבואו
לקראת הקהילה ויתמכו בה אם מבחינת החזרי נסיעות ופרוייקטים
שונים שעלולים להוות סיכון תקציבי, ואם אכן מדובר בתשובה השנייה
אשמח אם תוכלי לזרוק לאוויר מספר רעיונות שכאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 5:41 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 6:32 pm 

כנ"ל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 6:51 pm 
מנהל מועדון אמא"י

אני חושב שמדובר על הדיון הפנימי של התקציב לכנס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 7:41 pm 
סמל אישי של המשתמש

אמיר, תודה רבה על ההודעה. באמת. (:

ג'וני -
מעולם, אך מעולם!!!! לא קרה שתקציב לא אושר, או שהוטל קיצוץ בהוצאות, אשר בא על חשבון הקהילה. מעולם לא.
באופן כללי, מעולם לא קרה שתקציב לא אושר או שפעילות לא יצאה לפועל בגלל בעיה כספית, וגם קיצוצים בהוצאות לא זכורים לי.

השיטה בה אני נוקטת בנוגע לכספים, היא השיטה המקובלת:
- הגשת תקציב מאוזן.
- אישורו על ידי הגזברות, על ידי הוועד ועל ידי יו"ר האגודה למד"ב ולפנטסיה.
- חלוקה בפועל של הכספים.

חסכון בכספים - תמיד מומלץ למצוא את המקומות הזולים ביותר והאיכותיים ביותר לקנות מהם ולשכור מהם ציוד.
מעולם לא דרשתי הורדת סעיף שלם של פעילות/ציוד על מנת לחסוך בכסף. בטח ובטח שלא ביטלתי אירוע שלם כי הוא לא מאוזן תקציבית.

אירועים מפסידים - יש כאלו, ולא מעט. כמובן שאני בעדם, כי הם נותנים מענה לצורכי קהילה.
כל עוד ביכולתנו לממן אותם, גם אם זה מימון חלקי (שארית המימון - תשלום כניסה של הבאים לאירוע), אני בעד.
לדוגמא: הייתי רוצה מאוד שספרון יוצרים עצמאיים יופק ויצא לפועל. אני יודעת שזה יעלה לא מעט לאמא"י, אבל זה יהיה שווה כל פרוטה.

החזרי נסיעות - סעיף אשר דן על ידי כל וועד מחדש. לסעיף זה ישנם ענפים רבים (תדריכי מתנדבים, ישיבות וועד, ישיבות סגל, גישוש אחר מקומות ועוד), וישנם מקרים רבים אשר בהם ההחלטה היא "כל מקרה לגופו".
כל הנושאים הללו נתונים להחלטת הוועד.
חשוב לציין שלא תמיד זה עניין אשר תלוי ביכולת כלכלית, ולפעמים הבעיה היא דווקא לוגסטית עד כדי לא אפשרית למען ביצוע ההחזר.
במידה ולא אבחר לוועד ואמשיך לתפקד כגזברית - אמליץ להם על דרך פעולה אשר מאזנת את תקציבי האירועים בפרט, ואת התקציב השנתי של אמא"י בכלל.

האם עניתי לכל שאלותייך?

דור, הדיון הפנימי על תקציב לכנס הקרוב אינו קשור, משום שאין פה עניין שלא תקציב שאינו מאושר, אלא תקציב שאינו גמור על מנת שיוכל לעבור אישור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 8:08 pm 
סמל אישי של המשתמש

לשאלותיך, אורן -

מי הייתי שמחה לראות בוועד (ולאו דווקא איתי):
יבגני - אני באמת ובתמים חושבת שהוא יכול להיות מזכיר נפלא, ולהכניס לתפקיד הזה משמעות אמיתית, רצינות ומשמעת.
אני לא יכולה לחשוב על אדם אחר שמתאים לתפקיד הזה יותר מיבגני, גם מאלו אשר אינם הגישו מועמדות. כולי תקווה שהוא אכן יבחר וייקח על עצמו תפקיד זה.

ג'וני - "הדם החדש" והכי תוסס כרגע בבחירות. במידה והוא אכן ייבחר, אני מאוד מקווה שהתסיסה הזו, והרצון לתרום ולעזור לא יגוועו מהר מן המצופה.

עומר - כרגע, המועמד בעל הכי הרבה ידע אירגוני, עם זיקה לאגודה למד"ב ולפנטסיה.
הקישור בנינו לבין האגודה הוא הכרחי, והוא האדם אשר יבצע קישור זה בצורה הטובה ביותר מבין כל המועמדים.

דוד/דורון - אין לי מושג מיהו, מהו, מאיפה הוא הגיח ולאן הוא יילך, אבל לפי מה שהוא כותב כאן, נראה כאילו יש לו ידע רב יותר מלכל שאר המתמודדים בנוגע לקהילה הזו, והייתי שמחה לשמוע את מה שיש לו להגיד ולראות מה הוא שווה.
לתת לו קול זה חתיכת סיכון, כי כמו שהוא הגיע בהפתעה כך הוא גם יכול להעלם, אבל צריך קצת אקשן בבחירות.

מי הייתי מעדיפה שישאר בחוץ:
אורי - ללא ספק האדם מלא בכוונות טובות יותר מכל מועמד אחר, אך בפועל מעשיו רצופים בשגיאות, שעליהם חברי הוועד עמלו במהלך כל השנה לתקן. השריפות אותם הצית רבות, וקשה להתמודד איתן, באמת שקשה.
פקטור נוסף שמכריע את החלטתי הוא גורם השחיקה - הוא המועמד היחיד שנמצא בוועד מיום הקמתו. דבר זה לא נותן לו פלוסים רבים ביחס לשאר המתמודדים, לאור העובדה שיש פה עוד מתמודדים (בין אם זה לוועד ובין אם זה לוועדת הביקורת) אשר יש להם את הידע אשר יש לאורי, ואף יותר, אך הם שחוקים הרבה פחות ממנו. צריך לדעת גם מתי לפרוש, ועכשיו זה השיא, וזה הזמן המתאים ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 9:27 pm 
סמל אישי של המשתמש

לפתע אני מרגיש קצת כמו דמדומים עם כל דיבורי הדם החדש האלה.... >_>
קיבלתי כינוי חדש.

ולעיניינינו ! =]

למיטב הבנתי וידיעתי הסיבה שפרוייקט סדנאות הקוספליי שיזמתי לא עלה לאוויר
הוא בעקבות התחושה שהתקציבים שהגשתי הם לא ריאלים ולא תואמים למציאות
על אף העובדה שעמלתי רבות במחקר כיצד לעשות את הדברים בצורה הזולה
ביותר ושהייתה לנו מעצבת שהייתה מוכנה להעביר את הסדנאות במחירי כמעט
התנדבות.

כמו כן, כפי שהזכרת בעצמך, עינייני החזרי נסיעות / אוכל למתנדבים / כלכלה
לוגיסטית כזו או אחרת במקרים רבים לא בוצעה כראוי אם בכלל בוצעה וכיום אני
מרגיש שקיימת הסלמה של הגישה הזו... בעיני מדובר בכשל ולא משנה מאיזו
סיבה אם במקרה או בכוונה תחילה, מדובר בכלכלה שהיא הבסיס בעיניי של
ארגון התנדבותי בו לדעתי יש להעניק למתנדבים ולתורמים את המינימום על
מנת לגרום להם להמשיך לרצות ולתרום, בסופו של דבר לא מדובר פה על הון
של הוצאות ולא מדובר פה על קהילה שלמה אלא על פלג קטן יחסית בקהילה
שבאמת ובתמים נותן מעל ומעבר וצריך לתת לו בחזרה לדעתי.

ולסיום, לא חלקתי לרגע שיש לבצע חיסכון בעלויות ובדיקת מחירים, אך ישנם גם
דרכים אחרות לבצע חיסכון בעלויות שמעולם להרגשתי לא עלו אפילו על הפרק,
ואני אפילו אתן דוגמא ! אמא"י משקיעה לפחות 4 פעמים בשנה בהשכרה של
ציוד לוגיסטי/טכני לארועים כאלה ואחרים (ואני אומר לפחות 4 כי מטרתי שיהיה
כמובן הרבה יותר) למה לא לשקול את האפשרות של קניית חלק מהציוד שיהיה
בבעלות אמא"י וע"י כך ליצור השקעה לעתיד שתחזיר את עצמה אחרי שנה או שנתיים
לכל היותר ? אני לא מדבר על להשכיר ציוד לארוע שלם במרכז הקונגרסים...
אבל מינימום שבמינימום... מספר שולחנות, מקרן, רמקולים ובידורית קטנה...
דברים שהם באמת מינימלים ומשתמשים בהם בכל ארוע.

נקודה למחשבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 10:38 pm 

1. האירוע שלך נפל על מקום, לא על תקציב.

2. הבעיה הגדולה עם רכישה של ציוד היא השינוע שלו (זה מצריך משאית, או לפחות ואן\טנדר גדול) והאחזקה שלו, כי לדברים הללו יש בלאי גם אם לא נוגעים בהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 11:03 pm 

אני מודה לך על הבעת האמון ומאושר שישנם אנשים שרואים מבעד לקליפה המאוד מאוד גסה ובעייתית שלי.

יהיה לי לכבוד לשבת איתך בועד, או לעזור ולחוות דעה בכל אשר אתבקש מחוצה לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 25, 2010 12:55 am 
סמל אישי של המשתמש

אמיר -

1. מיקום הוא נושא פתיר, העובדות בשטח הם שמרגע שהגשתי את התקציב לפרוייקט
לא שמעתי מילה מאף אחד מלבד כחודש-חודשיים אחרי שאמרו לי שהתקציב שלי הוא
לא ריאלי. בלי לפסוק כרגע עם הפרוייקט נפל על בעיות תקציב או מיקום המינימום לבקש
הוא שמישהוא יחזור אלי וביחד ננסה לבדוק מה הבעיות ואיך אפשר להסדיר אותם במטרה
להוציא את הפרוייקט לאור. זה בדיוק האישו שעליו אני מדבר כשאני קורא לעידוד יזמות.

2. את הציוד למסיבת הקריוקי העברנו אני ואורי במכוניות שלנו, ולצורך העיניין לא 2 מכוניות
אלא מכונית אחת. במידה וסדר הגודל משנה לכם מדובר בציוד שיכול להספיק ל:
מסיבת קריוקי / הקרנות אנימה וסרטים / סדנאות / הרצאות / תחרות AMV ועוד...
כלומר, בקנייה חד פעמית של הציוד הנ"ל היה אפשר ליצור עשרות של ארועים במהלך השנה
שהעלות היחידה שלהם הייתה עלות השכרת המקום. אני מסכים איתך שישנה הבעיה של תחזוקת
הציוד, אבל כל עוד נדאג לאכסן אותו במקום מסודר (אפילו בבית של איש ועד) ולהעביר אותו
ולתפעל אותו בזהירות אפשר להחזיק איתו לפחות שנתיים-שלוש ללא צורך בתיקונים ועד אז
במידה ויעלו פרוייקטים רבים במהלך השנה בהחלט יהיה אפשר להחזיר את עלות הציוד ברווחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 25, 2010 1:08 am 

סלח לי, עכשיו אני נזכר בדיוק בתהליך. העצירה בפרויקט היתה לאחר שהגענו למסקנה שמחירי הציוד שהגשת לא היו ישימים. (אני חושב שרצית לקנות מכונות תפירה משומשות או משהו בסגנון) ואני גם זוכר שדיברנו על זה פנים מול פני באחד הכנסים (או שזה היה אירוע אחר?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 25, 2010 1:25 am 

ג'וני,
אתה יכול לתת הערכה לזמן בו הציוד יחזיר את ערכו?

יכול להיות שאני טועה לגמרי, אבל מקרן (יחסית פשוט, מהצצה בzap, רוב הסיכויים שצריך משהו יותר משוכלל) יעלה 5000 ש"ח
בהשכרה דרך רנט, 150 ש"ח (תלוי בערך הדולר שלהם P: )
בחישוב גס, הציוד יתחיל להשתלם רק אחרי 30 פעילויות ם_O
שזה, יוצא כמה, 3-4 שנים מינימום? (במקרה שאנחנו מדברים על ציוד שמשתמשים בו הרבה)

- זה לגבי ציוד שאפשר לסחוב לבד
- בהנחה ותמיד מישהו מגיע עם רכב
- האפסון הוא אצל חברי ועד ויש מספיק מקום להכל
- אין לי שמץ של מושג כמה יעלה ביטוח לציוד הזה (ואתה לא יכול שלא לבטח :ם)
- מניחים שאין תקלות
- הציוד מתיישן בסופו של דבר ומתקלקל או נהיה לא רלוונטי (ברוב המקרים) אז צריך לקנות חדש

לי לא מסתדרים המספרים.
איפה הטעות שלי?
(בלי ציניות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 25, 2010 7:16 am 
מנהל מועדון אמא"י

אורן, לא לקחת בחשבון דבר אחד קריטי: אם אתה כבר מבטח, אז למה שהציוד ישב לו בצד כל הזמן?
זה אומר שהציוד עצמו ניתן להשכרה (בלי חשש, יש ביטוח, לא?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 25, 2010 9:53 am 

אז תפתח חברת הששכרות של אמא"י? מה אנחנו, אס"ט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 25, 2010 10:26 am 

ארגון מנגה אנימה וציוד טכני ישראלי P:

עכשיו תרגיעו, זו באמת טענה רצינית ואתם עושים פה שוק.. טכניונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 25, 2010 11:57 am 
סמל אישי של המשתמש

אורן ציוד בסיסי להקמת כל הארועים שתיארתי קודם:
מקרן LG איכותי 1500-2000 LUMENS עלות של 3000 ש"ח
2 רמקולים מוגברים Behringer 640W עלות 3ל 2600 ש"ח
מיקסר 6 ערוצים של אלטו 500 ש"ח
3 מיקרופונים מקצועיים בסיסים 600 ש"ח.

הכל ביחד עלות לצרכן כ7000 ש"ח. (והפרזתי בכמה מאות)
שים לב שאלו מחירים לצרכן והיות ולי יש קשרים בתחום אני יכול
להשיג אותם בעלויות הרבה יותר נמוכות.

עכשיו בוא ניקח בחשבון שאנחנו עושים 2 ארועים בחודש
כשהרווחים מכל ארוע הם 100 שקלים (למרות שיהיו הרבה יותר
כי אין עלות של השכרת ציוד ! אבל נגיד...) ז"א 200 ש"ח בחודש.
בתוך 35 חודשים אתה מחזיר את עלות הציוד... כלומר 3 שנים !
כפי שציינתי. ציוד מהסוג הזה לא אמור להתכלות בתוך 3 שנים
אלא אם כן אתה זורק אותו מבניין או דופק עליו עם פטיש !

ואל תשכח שאמרתי שאני יכול להשיג את הציוד במחירים יותר נמוכים
ושהרווחים מכל ארוע אמורים להיות הרבה מעל 100 ש"ח היות ואין
עלות של השכרת ציוד.

ואמיר בנוגע לתשובתך, אכן הייתי בעד לקנות את הציוד, וכפי שהתקציב
שתכננתי קבע חצי מעלות הציוד תוחזר בקיום 3 סדנאות מקבילות של 15
איש סה"כ ובמידה ונחליט שהעסק לא רווחי הובטח לנו מחברת הציוד
שאפשר למכור לה את הציוד בחזרה בחצי עלות.

כלומר שכל עוד עשינו 3 סדנאות לא יהיו הפסדים, וכל עוד עשינו 2
יש הפסדים מאוד קטנים וכל עוד עשינו מעל 3 יש אפילו רווחים.
אבל אני שוב יחזור לתשובה הקודמת שלי ויסביר שהאישו פה הוא לא
האם התקציב ריאלי או לא, אלא העובדה שאף אחד לא טרח ליצור
איתי קשר בנסיון לפתור את הבעיות ולהעלות את הפרוייקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 25, 2010 1:19 pm 

לא לא לא. זה לא נפל על התקצוב הזה, זה נפל על זה שהוחלט בועד לא לקנות ציוד משומש, כי היעילות שלו מוטלת בספק. ואני אמרתי לך את זה באופן אישי. בכל מקרה, זה לא הנושא כאן, ואני אקווה מאוד לראות את הפרויקט קם לתחיה וקורם עור וגידים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 31, 2010 12:50 pm 
חבר ועד
סמל אישי של המשתמש

לאור חשיבותו של מנהל תקין, הנדרש מכל חבר ועד, הייתי רוצה לברר פרט אחד הקשור בנושא - האם פסלת את עצמך מהצבעה על זהותו של א' כנס הארוקון 2010, לאור ניגוד האינטרסים החריף שנמצא אז בבסיס הסוגיה הזו?

לאור הנסיבות, מדובר בשאלה שתשובתה חשובה לא רק בהקשר הנקודתי של העבר, אלא הקשר הרחב של ההווה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 31, 2010 4:06 pm 
סמל אישי של המשתמש

עד כמה שזכור לי, ההתנלות היתה כזו:
לקראת ההכנות לכנס הארוקון 2010, נוכחנו לדעת כי אין בנמצא שום מנהל המוכן לנדב את עצמו למען האירוע (כמו גם לקראת ההכנות לכנס קיץ 2010).
אז, כמו היום, כל אחד נדרש לחשוב על מישהו שמסוגל לנהל אירוע ברמה כזו, ואנו, בתור וועד אמא"י, נציע לו את האפשרות.
האדם הראשון שהועלה היה אורן ניסנבאום, וההצעה הועלתה על ידי אמיר. ההצעה התקבלה ברוב קולות בוועד (כולם היו בעד). אני נמנעתי מלהצביע.
אמיר שאל את אורן אם הוא מסכים לקחת את התפקיד, ואורן ענה בחיוב.

במידה וכן הייתי מעורבת בהצבעה, מדוע יש כאן ניגוד אינטרסים כל כך חריף?
הרי אורן ואני לא קיבלנו דבר בתמורה לתפקיד, מלבד החובות הידועים וההנאה בתור בעלי תפקידים.
למרות שנמנעתי להצביע, אני חושבת שפועלו בתפקיד היה נהדר, והדבר רק היה לטובת הקהילה.

עריכה:
הראשון שהציע את עצמו היה אורי. היה רוב קולות נגד ניהולו הבלעדי של כנס הארוקון על ידו.
לאחר פסילתו של אורי לתפקיד, התבצע כל הנוהל המתואר למעלה.
למעשה, אורן היה "השני" שהוצע לתפקיד, אך הראשון שהוצע לתפקיד בשיטה המתוארת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 31, 2010 5:16 pm 

הי, אני מכיר את אורן הרבה יותר זמן מקורל, גם זה ניגוד אינטרסים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 01, 2010 11:39 am 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 01, 2010 12:32 pm 
סמל אישי של המשתמש

מכיוון שהעניין לא מתועד בפרוטוקולים, אענה לך לפי זכרוני:
לאחר ההתנהלות של אורי באייקון, שהיה לאחר כתיבת הפרוטוקול, הוחלט ברוב קולות כי הוא לא מתאים לניהול כנס.
כמו כן, לאמיר לא היה פנאי על מנת לפקח באופן צמוד על כנס שלם.
לכן הוחלט על דרך הפעולה אשר תוארה בהודעתי הקודמת, וכך אורן נבחר.

מסתבר שהפרוטוקולים שלנו לא מתקרבים ללהיות מושלמים, אבל בהחלט השתדלנו להציג את מרבית תוכן הישיבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 41 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.